وبلاگ و اخبار

کوهستان تیانزی کشور چین

وبلاگ و اخبار

کوهستان تیانزی کشور چین

کوهستان تیانزی کشور چین – کشور چین جزو وسیع‌ترین و پر جمعیت‌ترین کشور ها بشمار می‌رود که دارای مکان‌های گردشگری متعددی است همچنین افراد خارجی زیادی برای تحصیل در دانشگاه‌ های چین به این کشور مهاجرت می‌کنند.

کوهستان تیانزی (Tianzy) در استان هونان و شمال شرقی پارک ملی ژانگ جیاجیه قرار گرفته است که گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. این کوهستان صحنه‌ها و چشم‌اندازی حیرت‌انگیز و رویایی دارد که گردشگران می‌توانند توسط تله‌ کابین تا ارتفاع 1000 متری آن رفته و این فضای خیره‌کننده و دل‌نشین را تماشا کنند.

نام این این کوهستان عجیب و اسرارآمیز از روی شخصی به نام تیانزی که سال‌ها پیش همراه با یک تیم در آنجا انقلاب برپا کردند گذاشته شده است که معنی این نام پسر آسمان می‌باشد.

کوهستان تیانزی با توده‌های سفید و زیبایی از ابر‌ها پرشده است و از میان آن‌ها قله‌ی صخره‌ها و شاخه‌های سرسبز گیاهان و درختان بیرون زده است، اینجا تنها مکان در جهان است که صحنه‌های دل‌پذیر، آرام‌بخش و به یاد ماندنی دارد. در این کوهستان افسانه‌ای هر سمتی را که تماشا کنید با سنگ‌ها و صخره‌هایی عظیم رو به رو می‌شوید که مه و ابر آن‌ها را احاطه کرده است.

کوهستان تیانزی
کوهستان تیانزی

کوهستان تیانزی فقط دارای صخره‌های بزرگ و حیرت‌انگیز، مه و ابر‌های زیاد و درختانی که صخره‌ها را پوشانده‌اند نیست بلکه غار‌هایی پیچیده و آبشار‌های پر تلاطم به جذابیت این کوهستان افزوده است.

این کوهستان در تمامی فصل‌ها جادویی بوده و دارای منظره‌ای جالب برای بینندگان است همچنین بعد از لذت بردن از فضای بالایی کوهستان و پایین آمدن از تله کابین می‌توانید از رودخانه‌ی دل‌نشین، گوش دادن به صدای آواز پرندگان و با خوردن غذا‌های محلی چینی به شکل دیگری از این حال و هوای کوهستان استفاده کنید.

تیانزی یکی از بهترین کوهستان‌های این کشور است که گردشگران و افراد خارجی که دارای ویزای تحصیلی چین هستند می‌توانند با  رفتن در آنجا تجربه‌ای جدید و به یاد ماندنی برای خود بسازند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *