وبلاگ و اخبار

درآمد حرفه دارو سازی در چین

وبلاگ و اخبار

درآمد حرفه دارو سازی در چین

درآمد حرفه دارو سازی در چین : داروسازی در کشور چین یکی از رشته های پرکاربرد است و به دلیل مورد نیاز بودن این رشته، درآمد حرفه داروسازی در چین بسیار بالا می باشد. طی ۲۰ سال گذشته داروسازانی که از دانشگاه های کشور چین فارغ التحصیل شده اند و دانش و مهارت کافی برای انجام مراقبت های پزشکی و خدمت در مشاغل مختلف این رشته را دارند، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

افرادی که در چین در رشته داروسازی تحصیل می ‌کنند، پس از پایان تحصیلات خود می ‌توانند وارد حرفه داروسازی شوند و در رشته ها و مشاغل مختلف مشغول به کار شوند. میزان اشتغال فارغ ‌التحصیلان رشته داروسازی در کشور چین ۹۵ درصد است. دانشجویان بین ‌المللی فارغ ‌التحصیل این رشته نیز جزء این افراد هستند. میزان تقریبی درآمد داروسازی در چین ۳۶۵۰۰ یوان است.

میزان درآمد رشته ‌های داروسازی

داروسازان در کشور چین با توجه به تجربه خود حقوق و درآمدی متفاوت دریافت می کنند. به طور کلی میانگین درآمد حرفه داروسازی در چین ۳۶۵۰۰ یوان می باشد.

·       با دو سال تجربه ۲۰۵۰۰ یوان

·       با ۵ سال تجربه ۲۹۰۰۰ یوان

·       با ۱۰ سال تجربه ۳۸۲۰۰ یوان

·       با ۱۵ سال تجربه ۴۶۹۰۰ یوان

میزان درآمد سایر مشاغل رشته داروسازی نیز به شرح زیر است.

·       دستیار داروسازی ۲۴۰۰۰ یوان

·       داروسازی بالینی ۳۶۵۰۰ یوان

·       داروساز هسته ای ۳۹۰۰۰ یوان

·       مدیر داروخانه ۵۱۹۰۰ یوان

·       محقق داروسازی ۵۳۶۰۰ یوان

میزان درآمد رشته ‌های داروسازی
میزان درآمد رشته ‌های داروسازی

چه عواملی بر درآمد داروسازی در چین تأثیر دارد؟

درآمد حرفه دارو سازی در چین به عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به اینکه سن داروسازان و تجربه آن ها به چه میزان باشد، می توانند حقوق و مزایای بیشتری دریافت کنند. البته میزان تحصیلات و شهری که در آن مشغول به کار می شوند نیز بر حقوق و مزایای افراد تأثیر مستقیمی دارد. حداقل میزان درآمد حرفه داروسازی در کشور چین ۱۷۵۰۰ یوان و حداکثر میزان درآمد ۵۷۲۰۰ یوان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *